Výsledky soutěží

(28.06.2013) Během školního roku 2012/2013 jsme vyhlásili několik soutěží a zde Vám přinášíme jejich výsledky.

Edice Borovina přinesla mnoho zajímavých článků vztahujících se k této historického části Třebíče. 1. místo obsadil Radek Papoušek, student Gymnázia Třebíč. 2. místo si zasloužila Markéta Vítová ze SOŠ a SOU s.r.o. Třebíč. Stejně tak 3. místo náleželo této škole, a to studentce Jitce Čtveráčkové. Všichni výherci byli odměněni elektronickou čtečkou knih.

 

Další soutěž BOROVINAarch znamenala šanci pro všechny mladé a  nadějné projektanty. První dvě místa obsadila Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod, kdy 1. místo náleželo Jiřímu Janáčkovi a Vojtěchu Semerádovi a 2. místo obsadila dvojice projektantů ve složení Martin Kvaš a Jiří Šrámek. 3. místo zůstalo v Třebíči, kdy patřilo Střední škole stavební Třebíč a jejím studentkám Sabině Obrové a Evě Novákové. Výherci získali peněžní odměnu.

 

Další ročník soutěže EkoART byl rozdělen do dvou kategorií. Žáci z 1. – 3. ročníků měli za úkol vytvořit ekoskřítka s jeho ekoautomobilem a ekoobydlím. Zde si 1. cenu zasloužili prvňáčci ze ZŠ Moravské Budějovice. Jejich výhrou byl výlet do Dinoparku Vyškov. Druhá kategorie pro žáky 4. – 6. ročníků se zaměřila na třebíčské památky UNESCO, kdy zvítězila 6. třída ze ZŠ Kpt. Jaroše, kteří se podívali do Westernového městečka Šiklův Mlýn.

Všechny fotografie si můžete prohlédnout v sekci fotogalerie.